W dniach od 27 do 29 kwietnia 1981 roku w świetlicy szkolnej odbyła się wystawa prac dyplomowych wykonanych przez maturzystów o kierunkach elektronicznym, elektrycznym i mechanicznym. Na zdjęciach pokazane są niektóre z prezentowanych prac dyplomowych (Organy elektroniczne wykonał Marek Śpiewak z klasy Ve).
Tekst i zdjęcia: ?? Opracowanie: Na podstawie Kroniki ZSME - MVS Gości: 2310