W czwartek 16 września 1982 roku Samorząd Szkolny zorganizował "Giełdę Podręczników". Najbardziej poszukiwane były podręczniki do przedmiotów zawodowych.
Powstanie Szkolnego Koła ZSMP
20 września 1982 roku powstało w naszej szkole Koło Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej. Koło liczy 20 członków. Wybrane zostały władze Koła: Przewodniczącą jest kol. Jadwiga Tomaszewska - kl. Ih. Koło planuje w najbliższym czasie zorganizować mistrzostwa szachowe dla klas pierwszych, sesję popularno - naukową na 100-lecie ruchu robotniczego w Polsce, dyskotekę, szkolenie wyjazdowe i prace społeczne w Ośrodku Wczasowym w Ostrowitem.
Otrzęsiny uczniów klas pierwszych
Dnia 24 września 1982 roku odbyły się w naszej szkole "OTRZĘSINY" klas pierwszych. Dla uczniów klas pierwszych i pozostałych klas zorganizowano też dyskotekę.
Szkolne Koło Sportowe "MECHANIK"
Tekst i zdjęcia: ?? Opracowanie: Na podstawie Kroniki ZSME - MVS Gości: 2303