Aby zostać technikiem, trzeba wykonać pracę dyplomową. Jej część praktyczna to najczęściej jakieś działające urządzenie, pomoc dydaktyczna lub projekt. Tradycją w naszej szkole jest wystawa prac dyplomowych. Potem tylko ich obrona i można już pracować w wyuczonym zawodzie.
Tekst i zdjęcia: ?? Opracowanie: Na podstawie Kroniki ZSME - MVS Gości: 2337