Uroczystość rozpoczął dyrektor ZSMiE Władysław Pieńkowski
Powitanie Sztandaru Szkoły
Ślubowanie uczniów klas pierwszych
Rozpoczął się kolejny rok szkolny - 1986/1987. Pogoda nam dopisała - było ciepło i słonecznie, więc uroczystość mogła bez przeszkud rozpocząć się na "płytkach". Szkoda trochę wakacji, ale pęd do wiedzy wziął górę. W końcu z niecałe dziesięć miesięcy znowu będą wakacje.
Wręczenie legitymacji szkolnych uczniom klas pierwszych
Wyprowadzenie Sztandaru Szkoły
Zebrani w skupieniu wysłuchali przemówienia p. Minister
Tekst i zdjęcia: ?? Opracowanie: Na podstawie Kroniki ZSME - MVS Gości: 2347